*** Modelky a hostesky ***

Staň se jednou z nás.

Hledáme do našeho týmu nové modelky   (konfekční velikost 36 – 38 ), plus size modelky (konfekční velikost 38+ ) a hostesky.

Dále i muže pro modeling.

Zájemce o spolupráci neomezujeme výškou, váhou, mírami, nebo typem postavy. Každý člověk nám přijde zajímavý, pouze záleží na daném úhlu pohledu. Skrytou krásu stojí za to objevit!
Zaměřujeme se především na tyto akce :

 módní přehlídky,

fashion focení,

vip večírky,

proměny,

víkendy krásy

živé show

Tyto akce patří mezi naše nejčastější formy
spolupráce s našimi klienty.
 
   Naše agentura se DISTANCUJE od erotického průmyslu!
U nás se nevážete exkluzivní smlouvou, což znamená, že můžete bez obav pracovat i pro někoho jiného ve všech oblastech výše uvedených. Záleží nám na vzájemné důvěře, spolehlivosti a samozřejmě na dlouhodobé spolupráci.
 🙂
Pokud nemáte žádné zkušenosti v oblasti modelingu, je nutné zúčastnit se našeho soustředění pro modelky, který se koná pouze o víkendech. Po celou dobu se Vám budou věnovat zkušení odborníci, abyste se naučily vše, co je pro kariéru modelky třeba. Jezdíme do našich partnerských hotelů, kde je zařízeno vše potřebné. Účastnice soustředění si hradí pobyt na své náklady, avšak za zvýhodněnou cenu v rámci spolupráce s naší agenturou. V zápalu všech povinností nezapomínáme ani na zábavu 🙂
 
A co na soustředění například zažijete?
 

nácvik choreografie a modelingové chůze, které jsou nezbytné pro módní přehlídky

mini kurz – jak správně pózovat před fotoaparátem

školení na téma : správná péče o pleť a zdravé vlasy

kurz – základy sebeobrany pro ženy

seminář na zdravé sebevědomí a etiketu ve společnosti

odpočinek a zábavu v podobě wellness ( bazén, vířivka, parní kabina ), nebo adrenalinovou hru v podobě české Pevnosti Boyard ( záleží vždy na dispozicích daného prostoru, kam právě jedeme )

Po celou dobu soustředění se Vám bude věnovat celý realizační tým k naprosté dokonalosti konečného výsledku.
Při školeních bude zajištěno také menší občerstvení, neboli coffe break. Vše po celou dobu natáčí náš mediální partner ALL TV.
V neposlední řadě dostanou všichni účastníci i menší dáreček a modelky obdrží certifikát o absolvování kurzu.
Stále pochybujete o svoji účasti? Můžete se přihlásit i v případě, pokud chcete s námi zažít třeba jen nevšední zážitek a dobrou zábavu 🙂
Rádi byste se dozvěděli více? Pro více informací nás můžete kontaktovat zde :
 

Upozornění : Bez podepsání smlouvy modelkám naše akce dopředu z organizačních a interních záležitostí agentury nesdělujeme.
Ochrana osobních údajů : Veškeré sdělené osobní údaje nebudou poskytovány třetím stranám bez Vašeho výslovného, či písemného souhlasu.

Staňte se jedním z nás …